úterý 22.10.2019  10:00

Ondrášovka Cup  2019-2020 Liberec

nominace:

Chumanová, Kvízová, Horešovská, Březinová, Němečková, Truksová,

Jeriová, Trachtová, Lesáková, Blechová,Lagronová,Slaninová,

Rottová, Daníčková

(v případě omluv  můžeme nominaci upravit)

 autobus odjezd 7:30  z adresy: Sportovní areál Satalice, U Arborky 397, 100 00 Praha-Pra


sobota 26.10.2019  10:00

TJ Sokol Třebeš-ACS

Nominace: 

 

(v případě omluv  můžeme nominaci upravit)

autobus odjezd 7:30  z adresy: Sportovní areál Satalice, U Arborky 397, 100 00 Praha-Pra

 


 

středa 30.10.2019  14:00

Jižní Město Chodov-ACS

nominace:

 

(v případě omluv  můžeme nominaci upravit)

sraz 13:15  na adrese: Volkovova 2291/3, 149 00 Praha 11-Chodov

Ondrášovka Cup pohár mládeže FAČR 2019-2020

Skupina „E“ - úterý 22.10. 2019 - 10.00hod. – hr.doba 1x20min.

Místo konání:  Liberec,areál mládeže Letka,Ostašovská ul.363/19

 

 kolo           čas                 hřiště                                        zápas

   1.          10:00                   A                FK Jablonec  -  AC Sparta Praha-dívky   

   3.          10.30                   A                AC Sparta Praha-dívky  -  FC Tempo Praha

   4.          11.00                   C               FC Slovan Liberec  -  AC Sparta Praha-dívky

   6.          11.30                   A               AC Sparta Praha-dívky  -  SK Ďáblice

   7.          12.40                   B               FK Varnsdorf  -  AC Sparta Praha-dívky 

   8.          13.10                   B              AC Sparta Praha-dívky  -  FK Neratovice-Byškovice

   9.          13.40                   C              FK Dukla Praha  -  AC Sparta Praha-dívky

Rozpis podzim liga

 

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště
1 31.8.2019 sobota 10:00:00 Sparta Liberec Satalice
2 7.9.2019 sobota 12:00:00 Slavia Sparta H. Měcholupy – tráva
4 19.9.2019 čtvrtek 17:00:00 Sparta Rakovník Satalice
5 28.9.2019 sobota 14:00:00 Trutnov Sparta Horní Staré Město – tráva
6 5.10.2019 sobota 11:00:00 Sparta Hradec Satalice
7 13.10.2019 neděle 12:30:00 Plzeň Sparta Vodní stavby – tráva
8 19.10.2019 sobota 10:00:00 Sparta Dukla Satalice
9 26.10.2019 sobota 10:00:00 Třebeš Sparta Třebeš – tráva
10 2.11.2019 sobota 12:00:00 Sparta Braník Satalice
11 10.11.2019 neděle 11:00:00 Teplice Sparta Teplice, Stínadla – tráva
12 16.11.2019 sobota 10:00:00 Sparta Krásná Studánka Satalice
13 1.12.2019 neděle 10:15:00 Pardubice Sparta UMT Ohrazenice

 

 

Rozpis podzim pražská soutěž

 

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště
1 8.9.2019 neděle 14:45:00 Union Žižkov Sparta Vítkov – tráva
8 12.9.2019 čtvrtek 17:00:00 ČAFC Praha Sparta ČAFC – UMT
2 14.9.2019 sobota 10:00:00 Sparta Spoje Praha Satalice
3 22.9.2019 neděle 17:00:00 Barandov Sparta Chaplinovo nám. - UMT
4 29.9.2019 neděle 10:00:00 Sparta Dukla Jižní Město Satalice
5 6.10.2019 neděle 16:00:00 Optimum Sport Sparta SK Nusle
6 12.10.2019 sobota 10:00:00 Sparta Horní Měcholupy Satalice
7 20.10.2019 neděle 09:30:00 Hrdlořezy Sparta Hrdlořezy – tráva
10 30.10.2019 středa 14:00:00 Chodov Sparta Chodov – tráva
9 3.11.2019 neděle 10:00:00 Sparta Union Vršovice Satalice
11 16.11.2019 sobota 12:00:00 Sparta Štěrboholy Satalice