Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

CELOROČNÍ NÁBOR

Chceš hrát za jeden z nejlepších ženských fotbalových týmů v republice? Chceš si splnit sen a zahrát si v dospělosti ligu mistryň nebo reprezentovat Českou republiku ve fotbale? Pak přijď mezi nás!. Hledáme talentované fotbalistky všech ročníků, které mají chuť hrát fotbal.

Stačí jen přijet v době tréninku (viz níže) do tréninkového Sportareálu v Satalicích.
Nábor je určen nejen pro nejmenší dívky, které mají zájem začít hrát fotbal, ale také pro dívky, které fotbal již hrají v chlapeckých klubech. Zájemkyně se seznámí se zázemím tréninkového centra a s trenéry mládeže.

Pokud máte zájem o bližší informace, obraťte se na šéftrenérku mládeže Evu Haniakovou na tel. + 420 602 964 768 případně emailu haniakova@seznam.cz.

TRÉNINKY PROBÍHAJÍ VE SPORTAREÁLU V SATALICÍCH:

Pondělí od 16:30-18:00 (všechny kategorie)

Úterý od 17:00-18:30 (žákyně)

Čtvrtek od 17:00-18:30 (všechny kategorie)

Naším cílem je zajistit kvalitní sportovní a technické zázemí pro fotbalistky. Efektivním tréninkem zajistit sportovní a fotbalový vývoj.

ŠKOLIČKA – WU 7

Máte doma malou fotbalistku a chcete jí dopřát pravidelný pohyb v rámci zábavných tréninků zaměřených na všestrannou pohybovou přípravu a základní fotbalové dovednosti? Přihlaste jí do naší sparťanské fotbalové školičky nebo nového projektu UEFA Playmakers, kterého je Sparta součástí.

UEFA Playmakers je vyprávění příběhů pomocí Disney filmů a nenásilnou formou seznamuje malé dívky se základními pohybovými schopnostmi, zlepšuje jejich životní dovednosti a zprostředkuje jejich první fotbalové krůčky. Trénink (lekce) probíhá v tělocvičně - jednou za týden.

Tréninky jsou určené i pro ty nejmenší fotbalistky, které s fotbalem teprve začínají. Trénujeme dvakrát týdně v Satalicích, kde je pro děti připraveno veškeré potřebné zázemí. Cílem je pomocí nejrůznějších her a cvičení probudit pozitivní vztah ke sportu.

Zapsat či odhlásit se lze kdykoliv v průběhu roku, je tedy pouze na Vás, kdy vaše malá fotbalistka chce trénovat.

Trenér: Petr Kamitz


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – WU9

Mladší přípravka zasahuje do pražských soutěží, kde se ve většině případů utkává proti chlapcům z jiných pražských týmů. Od této sezóny budou hrát turnajově i dívčí soutěž. V této kategorii máme nejvíce dívek, které budou postupně přecházet i do vyšší kategorie dle věku a dosažené herní výkonnosti.

Trenér: Petr Kamitz

Trenér: Dmitrij Shvets


STARŠÍ PŘÍPRAVKA – WU 11

Stejně jako mladší přípravky, tak i děvčata starší přípravky hrají pražské soutěže proti stejně starým chlapcům. Dále tato kategorii hraje soutěž dívčích přípravek, a to formou turnajů.

Chceme do týmu začlenit ještě více fotbalově zkušených hráček. Zároveň začínáme zapojovat hráčky z větších vzdáleností, které hrají většinou v chlapeckých oddílech, kde výkonnostně vyčnívají.

Trenér: Petr Nedvěd

Trenér: Martin Švejda

Kondiční trenér: -

Vedoucí týmu: David Tesař


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ– WU 13

Tato kategorie hraje soutěže žákyň (první ligu). Souběžně hrají dívky soutěž proti chlapeckým oddílům v Praze. V této kategorii se klade důraz na předváděnou hru a požadujeme po hráčkách kvalitní herní výkon. V týmu se hlavně prosazují dívky, které hrají fotbal již řadu let.

Trenér: Eva Haniaková

Trenér: Radek Štrobl

Kondiční trenér: Marek Náhlovský

Trenér brankářek: Vladimír Stránský

Vedoucí týmu: Tomáš Valenta


STARŠÍ ŽÁKYNĚ – WU 15

Nejstarší kategorií jsou starší žákyně, které hrají první ligu žákyň, tak i nastupují pravidelně do zápasů proti chlapcům. Tato kategorie je výkvětem naší práce a hráčky jsou pravidelně povolávány do reprezentací ČR. Cílem je připravit hráčky do juniorky a následně do žen.

Trenér: Pavel Klíma

Trenér: Karel Truksa

Kondiční trenér: Marek Náhlovský

Trenér brankářek: Vladimír Stránský

Trenér brankářek: Alexandra Horáčková

Vedoucí týmu: Petr Lesák