TJ Avia Čakovice - AC Sparta dívky 21:1 (11:0)

AC Sparta dívky - FC Tempo Praha 11:27 (8:15)

branky: Kamitzová 8, Veselá 3, Bye 2, Pavlovičková, Mikulovská, Bendová

4. kolo
AC Sparta dívky - SA Praha 11:30 (8:15)

3. kolo MU - Spartak Kbely

K předehrávce víkendového kola se utkala sparťanská děvčata ve Kbelích s týmem Spartaku. Chlapci se na děvčata vrhli bez bázně a hany a za první čtvrtinu nedali sparťankám moc šancí. V dalších částech se již hra vyrovnala.

Spartak Kbely - AC Sparta dívky 24:13 (15:6)
Průběh utkání: 10:1. 5:5, 3:1, 6:6
Branky: Kovářová 6, Kamitzová 4, Bye 2 a Pavlovičová 1

Sestava: Kamitzová, Kovářová, Pavlovičová, Mikulovská, Bye, Hudáková, Miereščenko

Turnaj Liberec - republika
Úvodní kolo republikového turnaje hostil tým ze severu Čech, v Liberci. Ještěd vykukoval jen v mlze a to dalo tušit nejen tuhé boje na hřišti, ale i boj s počasím, což se později skutečně vyplnilo.
V úvodu se utkaly nejmladší Sparťanky s děvčaty z Dukly. Sparťanky ukázaly hned v úvodu, že střílení branek jim nedělá starost ale radost. Po skvělém začátku nás čekalo derby se Slavií, které po úvodním zápase nezvlhl střelecký prach jako Sparťankám. Slavia trestala veškeré chyby, která děvčata vytvořila a nemilosrdně je trestala brankami do sítě Sparty. Ani průtrž mračen, která se přehnala nad stadionem a přerušila utkání asi na 20 minut, nepřinesla zlepšení ve stavu skóre. V posledním utkání s domácím libereckým Slovanem se Sparťanky dostaly do dvougólového vedení do poločasu. Ve druhé půli domácí Liberec vyrovnal, ale vedení si vzaly Spaťanky opět zpět na svou stranu. Bohužel ho ale krátce před koncem utkání ztratily po nedůsledném obsazení hráček domácích a místo druhé výhry braly jen bod za remízu 3:3

AC Sparta dívky - FK Dukla Praha 14:0 (6:0)
Branky: Svobodová 5, Kamitzová 3, Pavlovičová 3, Kovářová 2, Tanclová 1

AC Sparta dívky - SK Slavia Praha 0:20 (0:11)
Branky: -

AC Sparta dívky - FC Slovan Liberec 3:3 (2:0)
Branky: Svobodová 2, Pavlovičová 1

Sestava: Kamitzová, Kovářová, Pavlovičová, Mikulovská, Svobodová, Tanclová

Komentář Petra Kamitze: "Scénář byl dopředu daný, odehrát co nejlepší utkání v nově rodícím se týmu mladší přípravky. Utkání s Duklou si děvčata užila, malinko je potřeba přidat v přehledu ve hře a spolupráci mezi sebou. Utkání se Slavií vypadá co se týče výsledku jednoznačně, ale musím pochválit děvčata že nesložila zbraně, byla aktivní i za nepříznivého stavu a vypracovala si několik zajímavých šancí. Ale fotbal se hraje na góly a ty dávaly pouze soupeřky. V posledním utkání s Libercem chybělo děvčatům proměnit alespoň polovinu šancí, které nevyužily a vítězství by měly v kapse - bohužel se tak nestalo a domácí nás trestaly z našich chyb. Přesto musím všechna děvčata pochválit za nasazení, nebylo to jednoduché na těžkém terénu a s dobrými soupeřkami. "