AC Sparta Praha dívky

Nábor

 

Přijď si vyzkoušet trénink a staň se sparťankou!

Chceš hrát za jeden z nejlepších pražských fotbalových týmů v republice? Chceš si splnit sen a zahrát si v dospělosti ligu mistryň nebo reprezentovat Českou republiku ve fotbale? Pak přijď na náš nábor. Hledáme talentované fotbalistky ročníků 2003 až 2013, které mají chuť hrát fotbal.

Stačí jen dorazit na Strahov 9. 12. 2017 od 13:00, zde bude probíhat trénink pod vedením zkušených trenérů a hráček A týmu. Pro všechny zúčastněné dívky bude na konci připravena malá odměna.

Nábor je určen nejen pro nejmenší dívky, které mají zájem začít hrát fotbal, ale také pro dívky, které fotbal již hrají v chlapeckých klubech. Zájemkyně se seznámí se zázemím tréninkového centra AC Sparta Praha a s trenéry mládeže. Potkají se také s ženami A týmu AC Sparta Praha. Každá fotbalistka od nás dostane drobné suvenýry.

Kdy

Nábor proběhne 9. 12. 2017 od 13:00 – 16:00 hodin v Tréninkovém centru na Strahově. Trénink proběhne na umělé trávě v nafukovací hale.

Kde

V tréninkovém centru mládeže Strahov (na bývalém spartakiádním stadionu).
Pro dopravu pomocí MHD využijte zastávku Koleje Strahov, tréninkové centrum najdete na adrese Vaníčkova 2464. Parkování je možné v areálu či mimo něj.

Pro rychlejší odbavení na místě můžete využít speciální formulář ZDE. Děkujeme!

Co s sebou

I přes to, že trénink proběhne v nafukovací hale, doporučujeme si vzít teplé oblečení. Stačí sportovní obuv, oblečení a lahev s pitím, o vše ostatní se postaráme.

Organizace

Příchozí děti budou rozděleny podle věku a dovedností do jednotlivých skupinek. Každé skupince se bude individuálně věnovat jeden z trenérů.

Pokud máte zájem o bližší informace, obraťte se na trenérku Evu Haniakovou na tel. + 420 602 964 768.

TOPlist

aktualizováno: 18.06.2018 10:49:48